Dijital Kartvizito ile iletişim bilgilerinizi, Banka Hesaplarınızı, Adresinizi, E-mail adresinizi, Web sitenizi, Sosyal medya hesaplarınızı ve buna benzer sınırsız bilgiyi ekleyerek dijital kartvizitiniz ile temassız bir şekilde karşı tarafa iletebilirsiniz. Dijital Kartvizito sistemimizde klasik kartvizit mantığının dışında yaptığınız iş ve hizmetleriniz hakkında video, resim ve referans ekleyebilirsiniz. Bu sayede klasik kartvizit masrafından kurtulursunuz ve kağıt kartvizit taşımak zorunda kalmazsınız.

Kartvizito oluşturmak, düzenlemek ve karşı tarafa iletmek için mobil uygulama zorunluluğu yoktur. NFC özelliği olan bütün telefonlara dijital kartvizitinizi yaklaştırmak yeterlidir.

Kartvizito size özel kurumsal bir yönetim paneli sunar. Siteye üye olurken e-mail adresi ve şifre belirlemenizi ister. Belirlediğiniz şifreniz ile size özel yönetim panelinden istediğiniz zaman bütün bilgileriniz üzerinde ekleme, çıkarma ve değişiklik yapabilirsiniz.

Kartvizito ayrıcalıklarından faydalanmak için yıllık veya ömür boyu kullanımlarda farklılık gösterecek şekilde ücret ödemeniz gerekir. Kartvizito Profesyonel bir sistemdir. 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet verme amacıyla kurulmuştur.

NFC (Near Field Communication) Türkçe anlamı Yakın Alan İletişimidir. Kablosuz iletişim teknolojisidir. NFC teknolojisi temelde, NFC standartlarına uyumlu elektronik cihazlar arasında yakın mesafeli haberleşmeyi sağlar.

Günümüz teknolojisi ve pandemi etkileri ile temassız iletişim hızla yaygınlaşmış bulunmaktadır. Günümüzde çoğu telefon NFC özelliği bulundurmaktadır. NFC olmayan telefonlara QR (karekod) ile bilgi iletebilişiniz. Size özel yönetim panelinden kartvizitonuza dilediğiniz gibi QR kod tanımlayabilirsiniz.

Sistemimiz mobil uyumludur ve herhangi bir uygulamaya ihtiyaç duyulmaz. Tüm marka ve model cihazlarda çalışır. Tek ihtiyacınız olan şey internet bağlantısıdır.